1908 Magyarország tiszti czím- és névtára XXVII. évf. Szerk. A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1908., Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+858 p. Kiadói egészvászon-kötés,gerinc sérült
1929 A Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 2 + 2 t arcképek + 372p. + (4) p reklámok. Aranyozott, kissé foltos egészvászon kötésben, fűzésnél szétvált
4 db hadirepülés témájú kötet: A magyar repülőhadmérnök-képzés története itthon és külföldön; Kenyeres Dénes: Mi-8 típusú közepes szállítóhelikopterek a magyar haderőben 1969-2009; Magyar Szárnyak XXVIII. évf. 28. szám és XXXI. évf. 31. szám. Vegyes állapotban.
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karcos műanyag védőbortóval, jó állapotban.
Vladimír Dolínek: Kézi lőfegyverek. A bodzapuskától a revolverig. Ford.: Kovács Melinda. H.n., 1999, Új Ex Libris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, ex libris-szel.
Jan Sach: Régi kardok, tőrök, buzogányok. A cséphadarótól a párbajtőrig. Ford.: Winkler Ferenc. H.n., 1999, Új Ex Libris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, ex libris-szel.
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok - Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés,
Juba Ferenc: A magyar tengerészet nagyjai. Tengeri hajózásunk hősei és jeles emberei. Nemzeti hőseink I. Jubileumi dokumentumkötet. Kaposvár, 1995, Magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.