Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2886534
18989
439
2200
Books: Minibooks
2883521
18990
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon I-III. Bp, 1973, Kossuth. Minikönyv 2882643
18991
439
Books: Minibooks
2 db minikönyv: Homeros: Ilias. Medveczky Jenő illusztrációival. + Házasság - a legszebb ajándék. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban. 2883538
18992
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon I-III. Bp, 1974-75, Kossuth. Minikönyv 2880490
18993
439
Books: Minibooks
4 db Babits Mihály minikönyv: Haza a telepre; Tanulmányok, interjúk; Levelek Irisz koszorújából (reprint); Curriculum Vitae. Vegyes, nagyrészt jó állapotban. 2875781
18994
439
Books: Minibooks
Minikönyv: 3db politikai témájú könyv, illusztrációkkal, díszdobozban: Győzelem 1945, Internacionálé, Lenin: Üdvözlet a magyar munkásoknak. Sorszámozott példányok díszdobozban 2883542
18995
439
Books: Minibooks
Minikönyv: Ady és az Amicus kiadó. Budapest 1993. Zrinyi Nyomda. Sorszámozott, több nyelven Kopott
2807701
18996
439
Books: Minibooks
Szakmunkások 1988 1988. Ságvári Nyomda dolgozói nincs példányszám Kereskedelmi forgalomba nem került
2807706
18997
439
Books: Minibooks
- M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
2810265
18998
439
Books: Minibooks
2810316
18999
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván - Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (140./1000) példány.
2882659
19000
439
Books: Minibooks
Ady 1877-1919. (Minikönyv). Bp., 1977, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, sérült fűzéssel, egy lap kijár.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF