Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810275
19013
439
Books: Minibooks
2809730
19014
439
Books: Minibooks
Kozák Mihály - Lakatos György: Hetvenöt év - száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban (számozatlan példány).
2810365
19015
439
Books: Minibooks
Gerencséri Jenő - Antal Károly: Kis Képes Krónika. Bp., 1980, Képes Újság (Athenaeum-ny.) Kiadói műbőr-kötés. Számozott (407.) példány. 2810370
19016
439
Books: Minibooks
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (672./1000) példány. 2810327
19017
439
Books: Minibooks
Vágó Ernő: 50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2809686
19018
439
Books: Minibooks
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban (számozatlan példány).
2810367
19019
439
Books: Minibooks
Győzelem 1945. Vál. és szerk.: Szily Ernő. Kass János illusztrációival. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (408./1500) példány.
2809732
19020
439
Books: Minibooks
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4500 példányban (számozatlan példány).
2809347
19021
439
Books: Minibooks
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Minikönyv. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
2810361
19022
439
Books: Minibooks
Erdélyi János köszöntése. Bp., 1979, k.n. Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2875777
19023
439
Books: Minibooks
A honfoglalás. Minikönyv, kereskedelmi forgalomba nem került, nagy méretű kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott bársony kötésben + Száz esztendős Kalendáriom 2626189
19024
439
Books: Minibooks
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF