Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 46

18867.

Rufpreis:
1 600 HUF
Buday László: Orvosi alkattan. Herzog Ferenc előszavával. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötés, javított borítóval és kötéssel.
18868.

Rufpreis:
1 800 HUF
Cholnoky Jenő - Littke Aurél - Papp Károly - Treitz Péter: A Föld. II. kötet. Bp., [1926], Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
18869.

Rufpreis:
1 200 HUF
1922-1943 Orvosképzés folyóirat 3 száma, szakadt borítókkal, az egyik szakadozott, foltos borítóval és szétvált kötéssel.
18870.

Rufpreis:
2 400 HUF
Növényhatározó. I-II. köt. Szerk.: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Közte a gombák színes táblaképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel.
18871.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Orvos-Természettudományi Értesítő a Kolozsvári Orvos-Természettudományi Társulat és az Erdélyi Muzeum-Egylet Természettudományi Szakosztályának az 1879-ik évben tartott szaküléseiről és népszerű természettudományi estélyeiről. Kiadja a két társulat. A szerk. bizottság segélyével összeállítja az Orvos -Természettudományi Társulat Titkára. A szerk. bizottság tagjai: orvosi szak: Hőgyes Endre, természettud. szak: Koch Antal, népszerű szak: Entz Géza. 1879 IV. évf. évf. I. Orvosi szak. I. köt. 1. füzet. II. Természettudományi szak. I. kötet. 1. füzet. III. Népszerű előadások. I. köt. 1. füzet. Kolozsvár, 1879., Stein János, VIII+246 p.+VI t.; 208 p.+I t.; 124 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, két tábla és egy lap kijár, egy táblán szakadással.
18872.

Rufpreis:
1 200 HUF
18873.

Rufpreis:
4 000 HUF
18874.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1897. Lévai Mór. Fűzve, kiadói, hiányos gerincű papírkötésben., 307 p + VIII-
18875.

Rufpreis:
2 000 HUF
Széll László: Általános és szervetlen chemia. Gyakorlati irányú vezérfonal a chemia alapismereteinek elsajátítására. Debrecen, 1920-1921, Méliusz,X+432 p. Kiadói papírkötés, hátsó borító sérült
18876.

Rufpreis:
1 800 HUF
2 db Békésy György (1899-1972) Nobel-díjas biofizikusról szóló kiadvány: A Nobel-díjas Békésy György. Szerk.: Nagy Ferenc. + Békésy György emlékezete. Szerk.: Nagy Ferenc és Kiss Csongor. Bp., 1999, Better. Kiadói tűzött papírkötés.
18877.

Rufpreis:
1 600 HUF
Pitrolffy-Szabó Béla: A húgy-ivarszervi daganatok kórtana és gyógyítása. Az Orvosképzés XXX. évf. 2. számának melléklete (Szerk.: Darányi Gyula, Burger Károly, Korbuly György). Bp., 1940, szerzői kiadás (Franklin-ny.), 93+(2) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.
18878.

Pitrolffy-Szabó Béla: A húgy-ivarszervi daganatok kórtana és gyógyítása. Az "Orvosképzés" XXX. évf. 2. számának melléklete (Szerk.: Darányi Gyula, Burger Károly, Korbuly György). Bp., 1940, szerzői kiadás (Franklin-ny.), 93+(2) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF