Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 46

Dr. Völgyesi Ferenc: Én, egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. II. kiadás. Félvászon kötés, kissé foltos előzéklap és címlap, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, néhány lapon tollas és ceruzás aláhúzásokka.
18879.

Dr. Völgyesi Ferenc: "Én", egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. II. kiadás. Félvászon kötés, kissé foltos előzéklap és címlap, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, néhány lapon tollas és ceruzás aláhúzásokka.

Rufpreis:
1 400 HUF
18880.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Wodetzky József: Tájékozódás a csillagos égen. A Természettudományok Elemei 3. Bp., 1936, Kir. M. Természettudományi Társulat, 45+(3) p.+ 2 t. (mellékletek). Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
18881.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., [1921], Élet és Egészség Kiadóhivatala, 115+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
18882.

Rufpreis:
1 600 HUF
18883.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mikusné Dr. Nánai Magda: Barátunk az erdő. Környezetnevelési műhelytitkok. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18884.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
18885.

Rufpreis:
1 600 HUF
Id. dr. Perényi József: Összefoglaló állattan. Apró Könyvtár. Bp., én. ,Löblovitz Zsigmond, 43 p. Kiadói papírkötés, néhány aláhúzással.
18886.

Rufpreis:
1 200 HUF
18887.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zsoldos János: Aszszony orvos, mellyben a szüzeknek, a házas, terhes, szűlő, szült, és koros aszszonyoknak nyavalyáik adattatnak elő. Írta Zsóldos János orvos doktor. A Jénai Phyfica és Mineralogica Társaságoknak Tagja, Tek. Vefzprém Vármegyének Honor. Phyficusa. Győr, 1802. Streibig Jósef betűivel, 452 p.+10 sztl. lev. Egyetlen kiadás. Az első magyar nyelvű nőgyógyászati kézikönyv. Átkötött modern kartonált papírkötés, pótolt lapokkal (1-16, 449-452 p.+10 sztl. lev.), foltos lapokkal.
18888.

Zsoldos János: Aszszony' orvos, mellyben a' szüzeknek, a' házas, terhes, szűlő, szült, és koros aszszonyoknak nyavalyáik adattatnak elő. Írta Zsóldos János orvos doktor. A' Jénai Phyfica és Mineralogica Társaságoknak Tagja, Tek. Vefzprém Vármegyének Honor. Phyficusa. Győr, 1802. Streibig Jó'sef' betűivel, 452 p.+10 sztl. lev. Egyetlen kiadás. Az első magyar nyelvű nőgyógyászati kézikönyv. Átkötött modern kartonált papírkötés, pótolt lapokkal (1-16, 449-452 p.+10 sztl. lev.), foltos lapokkal.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF