18874.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
A Természet Világa három kötetet. A csillagos ég; A légkör; A kémia és vÃvmányai. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötés, sérült, kopott gerinccel.