18885.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.