18883.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.