18867.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Taeger Henrik: A Bakony regionális geológiája. I. rész. Geologica Hungarica Tomus 6. Bp., 1936., Editio Instituti Regii Hungarici Geolgogici, 128 p.+2 t. + 1 (térkép) t. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.