18182.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Guide Technique de Budapest. Édité par Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. [Budapest műszaki útmutatója. Francia nyelvű kiadás]. Szerk.: Edvi-Illés Aladár. Bp., 1896, "Pátria", VIII+468 p.+3 sztl. lev. (hirdetések)+70 t.+5 kihajtható melléklet. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációval. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval.