18227.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.