18252.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.