18916. 439. Gelaufene Fernauktion Bücher: Technik
1 600 HUF
0 HUF
Rózsa György: Motorkerékpár típusok. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg