1983 Az idő urai. Képeskönyv. (Sci-fi képregény). René Laloux és Hernádi Tibor filmje nyomán készítették: Bujtár József, Haris László, Hernádi Tibor, Raics Éva, Sipos Áron. Bp., 1983, Pannónia Filmstúdió (Kossuth-ny.) Tűzött papírkötés, a borító és a címlap kissé sérült.
Vegyes sci-fi könyvtétel, 13 db, közte: 11 db Kozmosz Fantasztikus Könyv: Arkagyij és Borisz Sztrugackij: A kölyök., Egymilliárd évvel a világvége előtt., Fogadó a halott alpinistához.; Arthur C. Clarke: Randevú a Rámával, 2010. második űrodisszeia.; Stanislaw Lem: Az úr hangja, Éden.; Pierre Boulle: A majmok bolygója.; Donald F. Glut: A birodalom visszavág.; Aldous Huxley: Szép új világ.; C. S....
Vegyes sci-fi könyvtétel, Kozmosz Fantasztikus Könyvek, 9 db. Bp., Kozmosz. Kiadói papírkötések, változó állapotban. + Lynn Martin: Galaxy Jane 1. Halál Bermudán. Bp., Horizont. Kiadói kopott papírkötés.+ Frederik Pohl: Túl a kék eseményhorizonton. Sci-Fi Mesterei. Bp., Móra. Kiadói papírkötés.