10025. 439. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra II., Öregek. Linómetszet, merített papír, jelzett, 81/100 számozással, üvegezett fakeretben, 16x20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras