10121. 439. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
11
0 HUF
Hertay Mária (1932-2018): Füvek. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján rézkarcot nem érintő apró szakadásokkal, 75×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert