10195. 439. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
36 000 HUF
0 HUF
Moldvai Krajna János (1875-1945): Jelenet, 1923. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán Eggenberger féle műkereskedés, Bp., Kecsskeméti u. bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 21,5x27,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras