10211. 439. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Falu a völgyben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm