5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Perei Zoltán (1913-1992): Tengeri csikó. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 6,5x13 cm