11762. 439. Gelaufene Fernauktion Antik
6 000 HUF
0 HUF
Gazdagon díszített, ezüstözött kávés készlet, 4 személyes. Az aljakon jelzett, kopásokkal, elszíneződéssel, tálca d: 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk