11793. 439. Gelaufene Fernauktion Antik
8 000 HUF
0 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Iparművész fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel. Jelzett, kopott, 14x12,5x2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras