12469. 439. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
IMCO öngyújtó, fém-műanyag, alján jelzett, apró kopásnyomokkal, nincs feltöltve. m: 7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras