12899.
439. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
1866-1867 Körösy István dolgoztja 1866 és 1867-ben. Kézzel írt dolgozatok, benne különféle témákkal. Modern átkötött aranyozott egészbőr-kötésben, foltos lapokkal, benne Kőrösy István alacskai református lelkész időskori sérült fotójával (12x9 cm , és részére szóló munkáltatói bizonyítvány (Tornalja, 1874)