12935.
439. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel