Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 113

1877.VII.21. Orvosi recept, Szentkirályi Gyula aláírással + 2 db régi gyógyszeres doboz (Silver Alloy papírdoboz, Läkerol-Borst-Pastilles fémdoboz)
12902.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1880-1930 Óriási névjeggyűjtemény. Miniszterek, főnemesek, főpapok kézírással ellátott névjegyei pl Justh Gyula, Kléh István, Batthyány Lajos gróf, Darányi Ignác, Batthyány Tivadar, Kossuth Ferenc és sokan mások, közel 80-100 db
12903.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1886 A Párizsi Kölcsönösen Segélyező Magyar Egylet nagy méretű oklevele alapító tag részére Hajtva 70x60 cm Litográfia
12904.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1886 Dombornyomott nemesi címeres levél (Szunyoghy) Bary József részére.
12905.

Rufpreis:
1 000 HUF
12906.

Rufpreis:
8 000 HUF
12907.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
1894-1900 Régi emlékalbum, német nyelvű bejegyzésekkel, litografált illusztrációkkal. Sérült kötésben, hiányzó borítással, néhány lap kijár.
12908.

Rufpreis:
1 200 HUF
1897 Bary József jogász /a tiszaeszlári per vizsgálóbírója/ által saját kezűleg írt és aláírt kérvénye az igazságügyi miniszterhez.
12909.

Rufpreis:
1 400 HUF
21
1901 Bárcziházi Bárczy István (1882-1952) későbbi Budapesti főpolgármester autográf levele
12910.

Rufpreis:
5 000 HUF
1904 Karlovszky Bertalan (1858-1938) festőművész saját kézzel írt levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész részére, 1 beírt oldal, 17x11 cm
12911.

Rufpreis:
6 000 HUF
1904 Bárcziházi Bárczy István (1882-1952) későbbi Budapesti főpolgármester autográf levele
12912.

Rufpreis:
5 000 HUF
1905 Jurista bál táncrendje, 18 oldalon, a bál szervezőinek, résztvevőinek fotóival!. Aranyozott egészbőr kötésben. Ceruzával. 7x8,5 cm
12913.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF