1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten, Grosze Ausgabe. Braunschweig/Hamburg, 1923, Georg Wastermann. Félvászon kötés, kopottas állapotban, javított és sérült kötéssel.