17131. 439. Gelaufene Fernauktion Militaria
1 800 HUF
0 HUF
cca 1885-1920 Vegyes honvédségi, katonai iratok: elismervények, rendfokozat adományozó oklevél, stb.; össz. 8 db, sérülésekkel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg