17300. 439. Gelaufene Fernauktion Musik, Noten, Instrumenten
2 400 HUF
0 HUF
Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Szerzői kiadás. Bp.,1927., Általános Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras