Chován Kálmán. Elméleti és gyakorlati zongora-iskola. I. köt. Mint zenei nevelési eszköz kezdők számára. Két teljes tanévre kibővített és lényegesen átdolgozott negyedik kiadás. Bp., én., Rozsnyai Kálmán, 88 p. Korabeli spirálkötés, kis szakadásokkal, kis foltokkal.
Paul Roland: The teaching of action in string playeing. Development and remedial technics.Illinois 1974. Sándor Frigyes magyar hegedűművésznek DEDIKÁLT. Kiadói vászonkötésben + kapcsolódó nyomtatvány
1962-1977 Az Operaház és az Erkel Színház 9 db tájékoztató-ismertető füzete: az 1962-63., 1972-73., 1973-74. évadok bérletműsorai; a 83., 84., 86. ,88., 91., 93. évadok programjai. Számos fekete-fehér fotóval, néhányon a művész aláírásával (Thomas Stewart, Evelyn Lear). Vegyes állapotban.
1920 Hitvallás - Nemzeti ima. (A Magyar Hiszekegy, a Horthy-korszak "nemzeti imája" megzenésített változatának kottája). Szövegét írta: Papp-Váry Elemérné. Zenéjét szerzé: Dohnányi Ernő. Bp., Rózsavölgyi és Társa (Pesti Könyvnyomda Rt.), 7 p. Kissé sérült állapotban.