https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2875376
13805
439
0
6000
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2884908
13806
439
0
11000
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
cca 1930-1940 Balaton, Siófok, fürdőzők, Caola reklám, Szendrő István pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17,5×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884450
13807
439
0
2400
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Balatoni képek vegyes tétele (fotó, rajz, metszet), különféle forrásokból 9 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2879224
13808
439
0
1800
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
1971 Balatonfüred, Kisfaludi Strobl Zsigmond "Gyík" c. szobra az Anna Grand Hotel előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2882224
13809
439
0
2000
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
1973 Balatonszemesen és a Balaton mellett készült fényképek, 11 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datált, 9x14 cm és 14x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2546692
13810
439
0
1800
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
1947-1948 Balatonszárszói részletek, 13 db fotó, 6×9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2833268
13811
439
0
3000
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Eötvös Károly: Eötvös Károly balatoni utazásai. Eötvös Károly Utazás a Balaton körül és a A balatoni utazás vége c. műveiből vál. és szerk. Kisbán Gyula. Bp., 2011., Fiesta. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2809305
13812
439
0
1000
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2809314
13813
439
0
1200
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2879253
13814
439
0
1800
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
1972 Óbuda, hajók a rakpartnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 19x17,5 cm 2879166
13815
439
0
1800
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
1971 Balatonfüred, móló hajókkal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm 2844904
13816
439
0
1200
Ships Balaton
Andere Sammelgebiete
1
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. hn., 2012, Fapadoskönyv. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse