Signatur Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2809618
13039
439
Autographs
Rosita Serrano chilei énekesnő aláírt képeslap, kissé sérült
2809619
13040
439
Autographs
3 db német színészek által aláírt képeslap / autograph signed postcard of German actors. Viktor Flemming, Otto Gebühn 2x?
2735060
13041
439
Autographs
1950 Joviczky József (1918-1986) az Operaház énekesének ajándékozási sorai és aláírása Várkonyi matricával és pecséttel jelzett fotóján
2735052
13042
439
Autographs
Molnár Júlia, Kiss Károly és Matyasovszky Andor saját kézzel írt sorai és aláírása kártyákon, levelezőlapokon 2822130
13043
439
Autographs
1948 Zentai Anna autográf sorai Várkonyi matricával jelzett, róla készült estélyi ruhás fotóján
2711109
13044
439
Autographs
2876624
13045
439
Autographs
August Starek Rapid Wien labdarúgó aláírt fotója 18x13 cm / Autograph signed photo of footbalist
2713401
13046
439
Autographs
1978 Láng Etelka zongoraművész aláírása meghívón
2878689
13047
439
28000
Autographs
Heltai Jenő: A néma levente. Az előzéklapon a szerző, Heltai Jenő, ill. a Magyar Színház 1936. márc. 20-i ősbemutató előadásán fellépett színészek (Pillér Vera, Szakáts Zoltán, Bilicsi Tivadar, Péchy Blanka, Bajor Gizi, Földényi László, Székely Lujza) autográf aláírásaival. Bp., 1936, Athenaeum, 166+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval. 2885594
13048
439
Autographs
1942 Borsos Miklós (1906-1990) szobrászművész autográf dedikációja és aláírása, Folly Róbert (1889-1965) mérnök, hídtervező részére, "Pásztor" c, domborművét reprodukáló fotó hátoldalán, 23x23 cm 2886388
13049
439
Autographs
cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) és Magyari Béla (1949-2018) űrhajósok autográf aláírása az őket és csaádjukat ábrázoló fotón, lakótelepen. 24x18 cm 2886392
13050
439
Autographs
cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) űrhajós Kubaszovval és családjukkal autográf aláírással. 24x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF