11883. 439. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
0 HUF
AB(?) jelzéssel: Szabadságharcos. Ón szobor, fa talapzaton. Jelzett a talapzaton, kisebb felületi sérülésekkel. m: 35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras