12503. 439. Gelaufene Fernauktion Spielzeuge
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Zsebsakk, gyártja: Napsugár Játékkészítő KTSz., 1950-1960 körül, eredeti sérült papírdobozában
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras