11978.
439. Gelaufene Fernauktion
Uhren
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm