Vintage Weine, Getränke Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2790550
12602
439
Vintage wines, drinks
1996 Neuperger Villányi Cabernet Sauvignon Barrique. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, 0,75 l. 2790518
12603
439
Vintage wines, drinks
1995 Bakondi Egri Bikavér, 'Bull's Blood Aged in barrique', pincében szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 13 %, 0,75 l. 2790504
12604
439
2200
Vintage wines, drinks
cca 1970-1980 Domoszlói Muskotály, 3 palack bontatlan palack félédes mátrai fehérbor, kopott, sérült címkékkel. 0,7lx3
2846124
12605
439
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3 2781978
12606
439
2200
Vintage wines, drinks
1996 Polgár Zoltán Villányi Cabernet Sauvignon. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, 0,75 l. 2845989
12607
439
Vintage wines, drinks
1984 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
2868098
12608
439
Vintage wines, drinks
2008 Royal tokaji 5 puttonyos aszú bontatlan palack bor 2868100
12609
439
Vintage wines, drinks
1999 Hétfürtös tokaji 6 puttonyos aszú bontatlan palack bor 2 dl
2876318
12610
439
Vintage wines, drinks
2006 Egri Bikavér, bontatlan palack száraz vörösbor, Pro Víno Pincészet, 0,75 l 2885750
12611
439
Vintage wines, drinks
2000 Tokaji 3 puttonyos aszú, 0,5L 2886170
12612
439
Vintage wines, drinks
1975. Tokaji 3 puttonyos aszú, sérült címke, 0,5L
2886164
12613
439
Vintage wines, drinks
1979 Tokaji Szomorodni, sérült címke, bontatlan, 0,5L
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF