33099.
439. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
30 000 HUF
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon miniatűrrel T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with miniature on ribbon C:UNC NMK 741.