Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2880828
31444
439
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP
2880871
31445
439
Numismatik
Csontos Attila 2023. "Himnusz 200. évforduló / Nyújts feléje védő kart, ha küzd ellenséggel" aranyozott Cu emlékérem T:PP ujjlenyomatos 2794867
31446
439
Numismatik
Csontos Attila (?-?) 2016. "Szózat emlékérem" peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP Gyorsárverésre
2880848
31447
439
Numismatik
Csontos Attila DN "Talpra magyar - Az 1848-as forradalom története / 12 pont" aranyozott bronz emlékérem (38mm) T:PP 2880866
31448
439
Numismatik
Csontos Attila 2023. "Himnusz 200. évforduló / Megbűnhődte már e nép a múltat s jövendőt" aranyozott Cu emlékérem T:PP 2880800
31449
439
Numismatik
Csontos Attila 2023. "Himnusz 200. évforduló" aranyozott Cu emlékérem gyűjtői papírtokkal, tanúsítvánnyal T:PP
2880854
31450
439
Numismatik
Csontos Attila DN "Talpra magyar - Az 1848-as forradalom története / Nemzeti Dal" aranyozott bronz emlékérem tanúsítvánnyal (38mm) T:PP 2691679
31451
439
Numismatik
2793763
31452
439
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP)
2794993
31453
439
4400
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Őszirózsás Forradalom" Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
2840445
31454
439
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP patina
2840450
31455
439
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1986" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF