Kína 1990. "XI. Ázsiai Játékok - Peking" aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag tokban (34mm) T:AU ujjlenyomat, kissé kopott aranyozás
China 1990. "11th Asian Games - Beijing" gilt metal commemorative medallion in its original plastic case (34mm) C:AU fingerprints, slightly worn gilt