11137. 439. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF
0 HUF
2db Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, sérülésekkel, m: 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert