Deruta fedeles kerámia edény, jelzett, kopásokkal, m: 29 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~1000005/Deruta-fedeles-keramia-edeny-jelzett-kopasokkal-m-29-cm~II2873579
2873579
11189
439
Art-ceramics
Beschreibung: Deruta fedeles kerámia edény, jelzett, kopásokkal, m: 29 cm
: karap_norbert