11193. 439. Gelaufene Fernauktion Keramiken
500 HUF
0 HUF
Niderviller francia kínáló tál, mázas kerámia, XX. sz. második fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras