11138. 439. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 000 HUF
10
0 HUF
Régi Hollóházi fajansz fedeles edény, jelzett: Hollóháza Szakmáry, kisebb mázsérülésekkel, mázrepedésekkel, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert