11373. 439. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 400 HUF
0 HUF
Német porcelán figura, táncoló nő, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert