40989.
440. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
1917 Szeged, Pályaudvar belső része, vasútállomás, gőzmozdony, vonat, vasutasok. Vasúti levelezőlapárusítás 70. sz. 1915. (kopott sarkak / worn corners)
T2/3