Ady Endre 3 "Korunk Mesterei" sorozatban megjelent műve:
Sápadt emberek és történetek. (x2);
Így is történhetik. Bp.,én.Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.