18755.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Babits Mihály: Erato. Az erotikus költészet remekei. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. + Tímár György: Szajna-parti Erosz. Filep Sándor illusztrációival. Bp.,1985,Europa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.