18867.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Babits Mihály hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., [1941], Nyugat (Hungária-ny.), 54+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, részben sérült fűzéssel. Számozott (1966./2000) példány.