18794.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Balázs Béla: Tristan hajóján. Gyoma, 1916., Kner Izidor, 78+2 p. Első kiadás. Átkötött díszes, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, Balázs Béla beragasztott képével, névbejegyzéssel.