18720.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. Számozott (629./1200) példány.