18729.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1969, Móra. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. + Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.